Dünyada başarı ile uygulanan ancak ülkemizde az bilinen Biorezonans terapi yöntemi, vücuttaki frekans örneklerine (vücuda ait titreşim örneği) dayanmaktadır.

Hiçbir yan etkisinin olmadığı 30 yıldan fazla bir süre içinde kanıtlanmış ağrısız ve ilaçsız, biyolojik bir metottur. Geleneksel ilaçla terapide sadece hastalığın belirtileri giderilir fakat biorezonans terapisi ile hastalığın esası temel alınmakta ve terapi kökten sağlanmaktadır. Hastalık yapan etkenlerin teşhisi ve terapisi aynı cihazla olur.

 

Bu terapi yöntemiyle, sigara bağımlılığı 45 dakikalık tek bir seansta terapi edilebilmektedir. Ayrıca çağımızın hastalığı olan allerjik rahatsızlıkların da (allerjik astım, saman nezlesi, polen, güneş allerjisi, atopik egzema, nörodermatit gibi) kısa sürede, aşısız ve kalıcı terapisi sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra, tüm ağrılarda (migren, bel, omuz, kas ağrısı, vs) ve ayrıca 400 çeşit rahatsızlıkta biorezonans terapisi başarı ile uygulanmaktadır.

 

Metodun Temeli: Kuantum mekaniği düşüncesine göre (Debrogli Nobel Ödülü 1929) madde küçük parçacıklardan oluşmuştur . Bir diğer az bilinen buluş hücrelerin birbirleriyle belirli dalga boyundaki frekanslarla iletişim kurduğudur. Bu iletişim rahatsız edici frekanslar yok ise mükemmel çalışır ve kişi sağlıklı kabul edilir. Fakat, örneğin vücuda giren bir toksinin rahatsız edici titreşimleri hücreler arasındaki iletişimi bozar.Yani, bu toksin rahatsız edici frekans örneğine sahiptir.

İnsan vücudu elektromanyetik frekanslar yayar. Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapısı birbirinden farklıdır. Hastalığa yol açan etkenin frekansı (amalgam, polen, bakteri, virüs, mantar vs. frekansları) hastanın frekans örneğinde saklanarak vücudun normal frekans düzenini bozarlar.

 

BICOM cihazının çalışma şekli basitçe: Biorezonans terapisi, frekans kontrollü bilgisayarla yapılır. Hastanın kendi frekansları temel alınır. BICOM cihazı, vücuda yerleştirilen elektrotlar yoluyla frekans düzenini bozan, hastalık yapan etkenin titreşim örneğini tespit eder, değiştirir ve manyetik bir minder yoluyla hastanın vücuduna iade eder. Dolayısıyla hücrelerin düzenli bir şekilde bilgi alışverişi tekrar sağlanmış olur. Belli bir seans sürecinden sonra vücut artık hastalık belirtisi göstermez.

 

Aynı zamanda, biyolojik, yani hastaya ait iyi frekanslar kuvvetlendirilerek vücudun kendi kendini iyileştirici gücü uyarılmakta ve böylece vücudun savunması da güçlendirilmektedir.

 

Alerji Terapisinde: BICOM cihazı ile kişiye allerji yapan madde tespit edilebilmektedir. Genelde bir terapi 1,5 saat sürmektedir. Haftada bir kez uygulanır.

 

Ne çeşit hastalıklar Biorezonans terapisiyle giderilebilir ?

 

Her çeşit hastalıkta, hastalığın neden olduğu normal olmayan frekanslar ortaya çıkar. Hemen hemen tüm hastalıklar Biorezonans yöntemiyle başarılı sonuçlarla terapi edilebilmektedir. Diğer geleneksel metotlar ve terapi yollarının tamamen başarısız olduğu durumlarda bile iyi neticeler elde edilir.

 

Biorezonans yöntemininin diğer bazı uygulama alanları ise:

 

İlaç testi (kullanılan ilacın veya ürünün kişiye faydalı olup olmadığı test edilebilmektedir ). Yüz kırışıklığı, felci, selülit, kronik yorgunluk, boyun-diz kireçlenmesi, kırık, yaralanmalar, saç dökülmesi, siğil, vitiligo, tırnak-cilt mantarı, romatizmal hastalıklar, iç organ düzensizlikleri, organ-sistem terapisi, irritabl kolon, kabızlık, kısırlık, prostat adenomu, ağrılı adet, menopoz problemleri, gebelikte doğuma hazırlık, gece işemeleri, kolesterol yüksekliği, diabet, kronik böbrek yetmezliği, FMF (Akdeniz ateşi), denge bozukluğu, baş dönmesi, kulak çınlaması, işitme kaybı, panik atak, zihinsel yorgunluk, konsantrasyon bozukluğu, depresyon, hiperaktiv sendromu, epilepsi, psikoz, multipl skleroz, ALS, kemoterapi, enfeksiyonlar (örnek: sistit, akut ve kronik gastrit, helikobakter, ince-kalın bağırsak iltihabı, kronik karaciğer problemleri (hepatit b, vs), akciğer hastalıkları (bronşit-öksürük, vs ), kulak iltihabı, dişeti iltihabı), çene rahatsızlıkları.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon

© 2023 by We Smile. Proudly created with arbu

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

PZT – CUMA      10:00 – 18:00

 

CUMARTESİ       10:00 – 14:00

PAZAR

Kapalı

ADRES ve İLETİŞİM

0452 700 0808

0546 794 1066

dr.fatmakucuker@gmail.com

Durugöl Mah. 1068 Sk.
Uzaykent Sitesi 11/A
Altınordu / ORDU