Biorezonans ile alerji terapileri

Alerjik rahatsızlıklarda önce hastalığa yol açan alerjen (alerjiye neden olan) maddelerin saptanması gerekir. Biorezonans yöntemi 160 alerji yapan maddeyi hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde test etme imkânı sunmaktadır. Biorezonans test metodunda kişiye dokunduğu düşünülen her maddeye karşı test yapılabilmekte ve uygulanan terapi ile iyileşme temin edilebilmektedir. Biorezonans ile alerji test metoduyla hastalığa yol açan ana alerjenler süt, buğday, yumurta, glüten, gliadin, candida mantarlar, polen, tüy alerjileri vb. kesin olarak tespit edilebilir.

 

Biorezonans ile alerji terapileri, alerjik rahatsızlıklarda, gıda alerjisi nde % 96 başarı oranına sahiptir.

Biorezonans ile alerji terapileri nasıl uygulanır?

Alerjik bünye sağlıklı insanlar için hiçbir olumsuz etkisi olmayan maddelerle karşılaştığı zaman tepki vermektedir. Alerjik vücut o maddeyi “yabancı madde” olarak algılar ve bağışıklık sistemi onunla savaşmaya başlar ve bu nedenle alerjik reaksiyonlar meydana gelir. Alerjik hastalıklar bu şekilde kendini gösterir. Terapiye önce alerji testleri yapılarak başlanır. Alerji yapan maddeler test yoluyla tespit edildikten sonra kişinin kaç maddeye alerjisi olduğuna ve önceliğe göre bir terapi planı hazırlanır. Alerjiler için biorezonans terapileri 4’er seanslık kürler halinde uygulanır. Biorezonans alerji terapi seansları 4 gün ara ile uygulanmaktadır.

 

Son seansın ardından 3 hafta ara verilerek alerji testi yeniden yapılmaktadır. Terapiler yaklaşık 45 dak. sürer. Uygulanacak kür sayısı kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Terapilere, kişide tespit edilen ana alerjilerle başlanır.

Biorezonans ile alerji terapisi temel olarak bu alerjen maddelerin vücuttaki patolojik frekansını sıfırlamayı ve vücuda güçlendirilmiş normal fiziksel frekanslar vermeyi hedefler. İyileşme ara testlerle kolayca takip edilebilir. Terapiden sonra organizma alerji yapan maddeleri, normal frekans kodunda algılamaya başladığı için, hastalık tablosu oluşmaz. Örneğin; Süte alerjisi olan bir kişi, bir dönem perhize tabi tutulur ve bu süre içinde biorezonans terapisi uygulanır. Ardından test edildiğinde süt alerjisinin geçtiği görülürse, kişi yeniden bu ürünü tüketmeye başlayabilir. Artık bu aşamadan itibaren bu ürünün tüketilmesiyle alerjik reaksiyon oluşmaz. Süt, terapi öncesinde yabancı madde olarak algılandığı halde artık normal kişilerde olduğu gibi “süt” olarak algılanır. Biorezonans alerji terapisi, yan etkisi olmayan ilaçsız ve yüksek etkili bir terapidir. Hastalarda hemen rahatlama görülmeye başlanır. 

 

Biorezonans Nedir?

 

Biorezonans alerji terapileri ile ilaçsız olarak destek olunan alerjilerden bazıları şunlardır.

  • Alerjik Astım

  • Alerjik Rinit

  • Gıda alerjileri

  • Akar, küf, toz, polen vb. alerjiler

  • Kedi, köpek vb. hayvanların tüyüne karşı olan alerjiler

  • Alüminyum, kurşun civa vb. ağır metal alerjileri

  • Tarım ilaçları, parfümler ve bazı kimyasal madde alerjileri

Yasal Uyarı : Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Rezonans Terapi, homeopati, elektrohomeopati ve bach çiçeklerinin de bir ”TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve ”HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.  Ayrıca terapilerde belirtilen seans sayısı ve terapilerin etkinliği kişilere göre değişiklik gösterebilir. Sigara Bırakma Merkezi

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon

© 2023 by We Smile. Proudly created with arbu

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

PZT – CUMA      10:00 – 18:00

 

CUMARTESİ       10:00 – 14:00

PAZAR

Kapalı

ADRES ve İLETİŞİM

0452 700 0808

0546 794 1066

dr.fatmakucuker@gmail.com

Durugöl Mah. 1068 Sk.
Uzaykent Sitesi 11/A
Altınordu / ORDU